Prosty sposób na odmianę wnętrza

dekoracja-sciany

Jesteś na etapie urządzania swojego mieszkania? Szukasz pomysłu na ciekawe urozmaicenie swojej przestrzeni? A może po prostu szukasz inspiracji na to, jak w prosty sposób, bez gruntownego remontu, odmienić swoje wnętrze? Mieszkanie to miejsce, w którym spędzamy bardzo dużą ilość czasu. Ważne, aby było urządzone w taki sposób, abyśmy czuli się w nim w pełni komfortowo. 

Mieszkaj pięknie, czuj się pięknie

Wielu z nas zależy na tym, aby mieszkanie było nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również estetyczne. Piękny i stylowy design to dla dużej grupy osób bardzo istotny aspekt. Kto z nas nie chce pięknie mieszkać? Stylowe wnętrze pozwala nam czuć się w nim wyjątkowo – nie tylko na co dzień, ale i od święta, a także przy przyjmowaniu gości i organizowaniu różnych imprez. Jeśli pragniesz odmienić swoje wnętrze, nie musisz od razu decydować się na ogromne zmiany i współpracę z architektem, który pomoże Ci w pięknym jego urządzeniu. 

Pamiętaj, iż detale odgrywają ogromną rolę w ogólnym odbiorze danego pomieszczenia. Czasem niewielkie modyfikacje potrafią całkowicie odmienić charakter danej przestrzeni.  Świetnym pomysłem jest dekoracja ściany. Część osób decyduje się na wykorzystanie plakatów w ozdobnych ramkach, inni na fototapety, a jeszcze inni wybierają do tego celu listwy ozdobne. Przy pomocy płaskowników możesz stworzyć na swojej ścianie świetną, bardzo elegancką, idealnie wpisującą się wiele różnych stylów aranżacyjnych kompozycję. Szeroki wybór stalowych płaskowników ozdobnych znajdziesz w sklepie internetowym Lumara. Pełną ofertę sklepu znajdziesz na stronie internetowej https://lumara.pl/.

Eleganckie, zdobione ściany

Ozdabianie ściany przy pomocy płaskowników staje się coraz bardziej popularne. Wykorzystywane jest nie tylko w łazience, ale również w salonie czy w sypialni. Ściana za łóżkiem ozdobiona płaskownikami dekoracyjnymi prezentuje się niezwykle elegancko, a jednocześnie stanowi element ozdobny, który sprawia, iż wnętrze zyskuje wyjątkowy charakter oraz nie sprawia wrażenia surowego, a pięknie wykończonego. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na płaskownik w jednym z czterech kolorów – złotym, srebrnym, miedzianym oraz czarnym. Każdy z kolorów występuje w dwóch typach wykończenia – polerowanym oraz matowym.

Płaskownik stalowy czy aluminiowy?

Jeśli interesują Cię płaskowniki aluminiowe, znajdziesz je w sklepie internetowym Listwy.Online – https://listwy.online/plaskowniki-ozdobne/. Dostępne są tu zarówno profile aluminiowe, jak również stalowe. Płaskowniki wykonane z aluminium są znacznie grubsze od tych stalowych. Mogą zatem stanowić świetną, bardziej delikatną alternatywę dla lameli. Płaskowniki te dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i białym. W zależności od preferencji możesz wybrać kolor, który najbardziej Ci odpowiada.

Urządź wnętrze w zgodzie ze sobą – tak jak lubisz i ciesz się z bardzo estetycznej, świetnie prezentującej się przestrzeni przez lata.

Artykuł sponsorowany

Polecane Artykuły

Scroll to Top