Salon – serce domu – jak go urządzić?

polka pod tv

Salon to reprezentacyjna część mieszkania, serce domu. Miejsce zarówno odpoczynku i relaksu, jak również przyjmowania gości. Warto zatem, aby pomieszczenie to było nie tylko bardzo stylowe i estetyczne, ale również funkcjonalne. Urządzenie salonu, jak każdego pomieszczenia w domu, wymaga odpowiedniego przemyślenia. Warto zadbać o odpowiednią ilość miejsca do przechowywania, co pozwoli na zachowanie porządku. 

Komoda pod telewizor dopasowana do Twoich potrzeb

Panujący w ostatnich latach minimalizm, odchodzi od trzymania dużej ilości rzeczy “na widoku”. Dobrym wyborem jest ukrycie większości przedmiotów. Świetnie sprawdzi się do tego zadania szafka RTV. Jest to wygodne miejsce zarówno do postawienia telewizora, jak również przechowywania sprzętu, który chcesz mieć zawsze pod ręką. Dodatkowo szafka pod TV pozwala na uporządkowanie i ukrycie kabli od telewizora, dekodera, konsoli i innych sprzętów. Szeroki wybór mebli RTV znajdziesz w internetowym salonie meblowym Zona Design https://zona-design.pl/meble/stoliki-tv/

Stolik TV szklany czy drewniany?

W ofercie sklepu znajdziesz zarówno klasyczne, drewniane modele, jak również te wykończone w stylu nowoczesnym, minimalistycznym oraz szklane i bardziej ekstrawaganckie, nietuzinkowe rodzaje. Możesz zdecydować się na wybór szafki na nóżkach oraz wariant bez nich – wszystko zależy od tego, co Ci się podoba, jakie masz preferencje, potrzeby oraz w jakim stylu planujesz wykończyć swoje wnętrze. W ofercie sklepu znajdziesz również szafkę pod telewizor wiszącą. 

W zależności od tego czy potrzebujesz większej ilości miejsca do przechowywania, czy nie, możesz zdecydować się na większe, bardziej masywne lub delikatniejsze, otwarte komody pod telewizor. Dobierz stolik pod telewizor spójny do pozostałych mebli, aby stworzyć harmonijną przestrzeń lub przeciwnie – baw się aranżowaniem wnętrza, mieszaj style i urządź swoje wnętrze w zgodzie ze sobą.

Szafki RTV o różnorodnym designie

Szafkę pod telewizor możesz wybrać w bardzo klasycznym kolorze brązowym, minimalistycznym białym, szarym, czarnym lub postawić na bardziej odważne, a jednocześnie niezwykle modne i wprowadzające świetny charakter do wnętrza kolory – niebieski, zielony czy złoty. Szeroki wybór mebli o różnych wymiarach pozwala na indywidualne dopasowanie ich do własnych potrzeb. Niewielki salon w bloku czy duży, wszechstronny pokój dzienny w domu? W obu przypadkach znajdziesz produkt idealny dla siebie.

Dla miłośników nietuzinkowego designu świetnym wyborem będzie również szafka telewizyjna wykonana z drewna pozyskanego w procesie recyklingu. Jest to bardzo oryginalny wybór. Każdy egzemplarz jest absolutnie wyjątkowy.

Artykuł sponsorowany

Polecane Artykuły

Scroll to Top